Dnes už vieme, že to najdôležitejšie čo v živote máme  je čas.

Napriek tomu sme boli zvyknutí, tak ako väčšina ľudí,  venovať náš čas veciam, ktoré boli nepríjemné, no považovali sme ich za nevyhnutné a museli sme ich robiť.

Dnes to už nerobíme. Venujeme sa totiž tomu, čo nás baví... 

Šikovná gazdinka vám pomôže zbaviť sa domácich povinností, aby ste vy mohli svoj čas venovať niečomu inému.

O šikovnej gazdinke

Šikovná gazdinka sa prisťahovala na Čiernu vodu v novembri 2015, aj keď my, ktorí sme ju nosili v hlave, tu bývame od roku 2009. Sme mladá rodina, ktorá sa za posledné roky rozrástla o dve ratolesti. Ako to už s malými deťmi býva, je s nimi kopec radosti, ale voľného času pre seba nemáme veľa. 

Prečo to robíme?

Ako mnohé rodiny sme sa stretávali s podobnými povinnosťami a problémami – práca na plný úväzok prípadne materská na tri úväzky, popri tom upratať, navariť, oprať a vyžehliť. Skrátka, práce vyše hlavy a večer o pol deviatej polomŕtvi do postele.

Samozrejme, že sme hľadali niekoho kto by nám pomohol. Ale nebolo to vôbec jednoduché. Ak sme aj niekoho našli, Čierna voda bola „od ruky“ a pomoc ako prišla tak aj odišla. Skrátka služby, ktoré sme hľadali tu chýbali.

Naše útrapy nás inšpirovali začať s projektom Šikovná gazdinka, ktorého cieľom je pomáhať iným s bežnými prácami v domácnosti. Na začiatok za vás Šikovná gazdinka vyžehlí, aby ste sa vy mohli venovať vo voľnom čase tomu čo vás baví.

Ak si Šikovnú gazdinku obľúbite,  rada vám v budúcnosti ponúkne pomoc aj s ďalšími prácami v dome a na záhrade.